Kategorie
java Junior Developer

Junior Java Developer Handbook 🎁🎁🎁

Hej!

Kwartał intensywnego prowadzenia bloga minął bardzo szybko. Przez ten czas zastanawiałem się, co fajnego mogę zrobić dla Was Drodzy Czytelnicy. I wymyśliłem … Junior Java Developer Handbook 😀

W styczniu i w lutym skupiałem się na tematach w obszarze dotyczącym Junior Developerów. Powstał cały minicykl, którego ukoronowaniem był artykuł Junior Developer 2020 – Podsumowanie.

Kiedy sam zaczynałem pracę jako Java Developer w 2008 roku ciężko było znaleźć fajne, wartościowe informacje dla Juniora.

Co tak naprawdę powinien umieć, czego się uczyć, żeby z sukcesem ruszyć w świat IT? To i wiele innych pytań stawia przed sobą co chwilę wielu adeptów sztuki programowania.

W teorii na studiach przygotowują nas do pracy jako developer. A co na to praktyka … no, raczej nie bardzo 🤔

Z napisanych artykułów bardzo poczytny okazał się ten poświęcony umiejętnościom potrzebnym, żeby zostać Junior Java Developerem.

Dlatego też postanowiłem ten artykuł rozszerzyć i dodać do niego jeszcze więcej wartości. Całość wyszła bardzo fajnie. Ubrałem ją w formę PDF.

I tak powstał Junior Java Developer Handbook 💪💪💪

14 stronicowy dokument w rezultacie zawiera:

  • Omówienie umiejętności, które są niezbędne do rozpoczęcia pracy jako Junior Java Developer.
  • Rozszerzony zbiór pytań, które przy tych umiejętnościach są ważne … czyli z dużym prawdopodobieństwem trafisz je na rozmowie kwalifikacyjnej,
  • Checklistę dla Ciebie, gdzie sprawdzisz punkt po punkcie, co już umiesz, czego powinieneś się jeszcze nauczyć. Z moim komentarzem do wyników.

Temat jest dla Ciebie ważny?

W takim razie nie czekaj i kliknij link poniżej!

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Jestem ciekawy, co myślisz. Dodaj komentarz na dole!x